DigiBeats

DigiBeats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DigiBeats, elektronik ve dans müzik türünde en çok dinlenen parçaları dinleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz ödüllü bir müzik uygulamasıdır.

DigiBeats, elektronik ve dans müzik türünün en iyi isimlerini ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz, favori parçalarınızdan çalma listeleri ve zil sesleri hazırlayabileceğiniz zengin içerikli bir müzik akış uygulamasıdır.

Özellikle partilerde ve spor etkinliklerinde tercih edilen müzik türleri olan elektronik ve dans müziği doyasıya dinleyebileceğiniz bir uygulama olan DigiBeats, çapraz platform desteği ile geliyor. Modern ve sade tasarımlı arayüze sahip olan uygulamada dünya genelinde en çok dinlenen hareketli parçaları bulabiliyorsunuz. Beğendiklerinizi cihazınıza indirebiliyor, farklı kategorilerde (Gece, spor, parti gibi) çalma listeleri hazırlayabiliyor, şarkıları zil sesi olarak indirebiliyorsunuz.

Ödüllü bir çevrimiçi müzik akış uygulaması olan DigiBeats’de dünya çapında tanınan DJ ve prodüksiyonları, House müzik, EDM türünün farklı mixlerini dinleyebilirsiniz. Elektronik ve dans müzik türünden hoşlanan herkese öneririm.

YORUMLAR