Digify 1.0.8 (ios)

Digify

Digify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Digify uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan Dropbox dosyalarınızı güvenle paylaşabilirsiniz.

Digify uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım uygulaması olarak yayınlanmış ve temel olarak Dropbox hesabınızda yer alan dosyaların güvenli bir şekilde başkalarına aktarılabilmesi için kullanılıyor. Dropbox zaten güvenli bir servis, daha fazla ne sağlanabilir demiş olabilirsiniz fakat uygulamadan biraz bahsedince bize hak vereceksiniz.

Dropbox üzerinde paylaşılan dosyaların izinlerini ayarlamak veya paylaşılanları takip ederek geri almak zaman zaman biraz zorlayıcı olabiliyor. Dolayısıyla kullanıcıların paylaştıkları dökümanlar, videolar, resimler veya diğer dosyalar üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilmek için Digify'dan faydalanmaları gerekiyor.

Uygulama vasıtasıyla bir Dropbox dosyasını paylaştığınızda, bu dosyanın ne zaman paylaşılan kişiden geri alınacağını belirleyebiliyor ve belirlenen tarihte erişim izninin iptal olmasını sağlayabiliyorsunuz. Tabii ki istediğiniz an manuel olarak izinleri iptal etme şansınız da mevcut. Bunun yanında bir başkasıyla paylaştığınız dosyaların o kişiler tarafından başkalarıyla paylaşılması da imkansız. Böylece sadece belirlediğiniz sınırlar içerisinde dosya paylaşımının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer dosya paylaştığınız kişi bir şekilde ekran görüntüsü almaya kalkarsa, bu girişimi de bildirim olarak alabildiğiniz için karşıdaki kişiye olan güven derecenizi de belirleyebiliyorsunuz. Dosyaları kimin görüntülediğini, ne sıklıkla açtıklarını ve ne kadar süreyle baktıklarını da kolayca Digify üzerinden tespit edebilirsiniz.

Temiz ve kolay kullanılır arayüzüyle birlikte Digify'ın iyi bir dosya paylaşım aracı haline geldiğini söyleyebilirim. Göz atmadan geçmeyin.