Dijital Depo (ios)

Dijital Depo

Dijital Depo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Telekom Dijital Depo uygulamasıyla önemli verileriniz hep güvende.

Dijital Depo, iOS cihazınızda (iPhone/iPad) fotoğraf, video, müzik, belge ve rehberinizi yedeklemek için kullanabileceğiniz bulut depolama uygulamalarından biri. Fotoğraf, video ve kişileriniz gibi önemli verilerinizi yedekleyebileceğiniz yerli uygulama arıyorsanız denemenizi isterim. Ücretsiz 2GB depolama alanı veriyor ancak paket fiyatları oldukça uygun. Otomatik yedekleme özelliği de var.

iPhone’unuzun kilit şifresini unuttuğunuz, ardı ardına yanlış şifre girip açılamaz hale getirdiğiniz olmuştur. Bu durumda telefonu sıfırlamaktan başka çareniz yoktur. Yedekleriniz varsa önemli değil ancak ya yedek almamışsanız. Fotoğraflarınız, videolarınız, belgeleriniz, rehberiniz hepsi uçup gidecektir. Bulut depolama uygulamaları bu noktada işe yarayan, hayat kurtaran uygulamalardan. Türk Telekom Dijital Depo uygulaması, fotoğraflarınızından rehberinize her şeyi yedekleyebileceğiniz bulut depolama servislerinden biri. Grafiksel, basit ve modern bir arayüz üzerinden mobil cihazınızdaki tüm verilerin ne kadar alan kapladığını ayrı ayrı çok rahat görebiliyorsunuz.

Türk Telekom Dijital Depo uygulaması, ücretsiz 2GB alan veriyor ki bu alanla sadece rehberi yedekleyebilirsiniz. Aylık 50GB paketi 4,99 TL, aylık 500GB paketi 13,99 TL, aylık 1TB paketi 19,99 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

YORUMLAR