Diner Mania 1.0 (ios)

Diner Mania

1.0
Diner Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diner Mania eğlenceli bir restoran işletme oyunu olarak göze çarpıyor ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilmekte.

Diner Mania oyunseverleri restoran işletme işine sokuyor. Bu oyunu oynadıktan sonra herhangi bir restorana gittiğinizde artık şikayet edecek çok az şey bulacaksınız çünkü o işin zorluğunu, gerektirdiği emeği ve çabayı tam anlamıyla hissetmiş olacaksınız. Diner Mania’da şık bir restoranın işletme görevini üstleniyoruz.

Oyunda restoranımıza sürekli olarak müşteriler geliyor ve bizim görevimiz de müşterilerin isteklerine yerine getirip memnun ayrılmalarını sağlamak. Bunu başarmak hiç de kolay olmuyor çünkü aynı anda birçok müşteri geliyor ve hepsinin istekleri doğrultusunda hareket etmek ve siparişleri yetiştirmek zor oluyor.

Oyunda tam 50 farklı yemek çeşidi bulunuyor. Buna ek olarak İtalyan, fast food, cafe ve Çin mutfağı gibi farklı mutfak tipleri de yer alıyor. Bu mutfakların hepsi farklı özelliklere sahip ve hepsinin kendine göre zorluğu var. Fast Food’u seçip rahat edeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ana görevlere ek olarak sunulan mini oyunlar Diner Mania’dan alınan keyfi artırıyor. Sınırsız sayıda bölüme sahip olan Diner Mania’yı boğazına düşkün oyunseverlere tavsiye ediyorum!

YORUMLAR