DinnerTime

DinnerTime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DinnerTime uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan çocuğunuzun akıllı cihazlarını kontrol edebilirsiniz.

DinnerTime uygulaması, iPhone ve iPad cihazlar kullanan ailelerin çocuklarının Android cihazları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Pek çok benzer uygulamanın aksine direkt olarak raporlama yapmayan ya da çocuğun gizli bilgilerini ailelere göndermeyen uygulama, oldukça basit ancak etkili bir yöntem benimsemiş durumda.

İçerisinde bulunan menüler sayesinde çocuklarınızın mobil cihazlarının kullanımını belirlediğiniz süreler dahilinde engelleyebilir, böylece boşa vakit kaybetmelerini engelleyebilirsiniz. Maalesef günümüzde çocukların ders çalışmak, spor yapmak, arkadaşlarıyla vakit geçirmek, yemek masasında bulunmak gibi aktivitelerden uzaklaştıkları ve ailelerin bu konuda hiç bir şey yapamadığı görülmekte. Bu tip durumların en büyük sebebi ise devamlı olarak akıllı telefonlarını kullanmaları gösterilebilir.

Dolayısıyla DinnerTime uygulamasını kullandığınızda belirlediğiniz zamanlarda çocuğunuz akıllı telefonunu kullanamayacaktır ve bu sayede derslerine ya da sporuna ya da herhangi bir aktivitesine daha fazla vakit ayırması gerektiğini ona hatırlatabilirsiniz.

Gece uyumayan ve telefonunu kurcalamaya devam eden çocuklar için kullanılabilecek olan yatak zamanı modu da sabaha kadar telefonun kullanımını engelleyecektir. Uygulamayı indirirken sizin cihazınızın iOS işletim sistemli, çocuğunuzun cihazının ise Android işletim sistemli olması gerektiğini unutmayın.
Kullanımı basit ve etkili olan DinnerTime uygulamasının ilk kurulumu biraz vakit alabiliyor ancak bir defa gereken işlemleri yaptığınızda bir daha zorlanmayacaksınız.

YORUMLAR