Dino War 1.0.11 (ios)

Dino War

Dino War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    79

  • ÜRETİCİ

    KingsGroup Holdings

Gerçek zamanlı oyuncular ile dinazor savaşlarına katılabilirsiniz.

İOS platformunda Strateji oyunları arasında yer alan Dino War ile aksiyon dolu savaşlar bizleri bekliyor. Çarpıcı grafikleri ve devasa dünyası ile oyunculara gerçek bir gerilim ortamı sunan bu mobil oyunda, kendi dinazorlarımızı ve askerlerimizi üretecek, geliştirecek ve düşman üslerini yerler bir edeceğiz.

Tarihin en vahşi yırtıcıları olan dinazorları ile Yıkım, Rex, Gerilla Goril, Kong gibi devlere karşı savaşacak ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. İnsanlık için savaşacağımız oyunda kendi üssümüz yer alacak. Bu üste askeri dinazor ve daha pek çok asker üretebilecek ve saldırılar düzenleyebileceğiz. Gerçek zamanlı olarak oynanan mobil oyunda birliklerimizi eğiterek daha etkili bir hale getirebileceğiz.

Mükemmel 3D grafiklere sahip olan yapım da strateji dünyasında çığır açacak pek çok yenilikte oyunculara sunuluyor. Mükemmel karakterler ve ayrıntılı öykü modu ile oyuncular destansı bir savaşta kendilerini ispatlama şansı bulacaklar. Oyuncular güçlenmek için altın ve demir gibi elemenler ile ticaret yapabilir ve çeşitli ayrıcalıklardan faydalanabilecekler. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR