Dire Wolf

Dire Wolf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dire Wolf, tamamen ücretsiz olarak sunulan, aksiyon dolu bir tırmanma oyunu.

Dire Wolf, tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz, aksiyon dozu yüksek bir mobil oyun. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza indirebildiğimiz bu oyunda amansız bir mücadelenin içerisine giriyoruz.

Oyunda yapmamız gereken görev tehlikeli düşmanların arasında yol alarak mümkün olan en uzak noktaya ulaşmak. Bunu başarmak pek kolay sayılmaz çünkü yolumuz beklenmedik sürprizlerle kesiliyor. Cesur bir kurdun kontrolünü ele aldığımız oyunda karşımıza şeytani yaratıklar, goriller, iskeletler, hayaletler, örümcekler ve kendi türümüzden düşmanlar çıkıyor. Keskin ve seri hamlelerle bunları geçmeli ve yolumuza devam etmeliyiz.

Oyunda kaliteli bir grafik modelleme konseptine yer verilmiş. Açıkçası aynı kategoride yer alan birçok oyundan çok daha üstün bir atmosfere sahip olduğunu söylemem gerekiyor. Göz alıcı grafiklere bir de kaliteli ses efektleri ve müzikler de eklenince oyundan alınan keyif katlanarak artıyor.

Eğer dinamik, aksiyon dolu ve tamamen ücretsiz olarak sunulan kaliteli bir oyun arıyorsanız Dire Wolf mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR