Directr

Directr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Directr uygulaması ile iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak kolayca video klipler oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Directr uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak kolayca videolar oluşturabilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama. Direkt olarak aklınızdaki hikayeyi bir videoya dönüştürmenize olanak tanıyan uygulama, kolay kullanımı ve geniş özellikleri sayesinde tercih edeceğiniz uygulamalardan bir tanesi olacaktır.

Video kliplerinizi oluşturmak için istediğiniz kadar video kaydedebiliyor ve bunları çeşitli sahnelere ayırabiliyorsunuz. Daha sonra klipleri istediğiniz yerlerinden kırpıp arka arkaya dizebilir, böylece videonun bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.

Dileyen kullanıcıların arkaplan sesleri eklemelerini, hikaye anlatmalarını ve dışarıdan kaydedilen sesleri videolara eklemelerini de sağlayan uygulama, böylece tam bir video oluşturma uygulaması haline geliyor. Eğer videolarınızdaki bazı sahneleri beğenmez ya da yerlerini değiştirmek isterseniz, bunu da anında gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulamanın kendi telif haklarına sahip olduğu müzikleri videolarda kullanabilir ya da kendi müziklerinizi de ekleyebilirsiniz. Kameranızı kullanarak çektiğiniz videoları paylaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda galerinizde kayıtlı olan videoları da uygulamadaki videonuzun sahneleri arasına ekleyebilirsiniz.

Bulut depolama sayesinde video sahnelerinizin yedeğini de alabileceğiniz Directr ile yedeklenen bu sahneler gelecekteki videolarınızda da kullanabilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak amatör videolar oluşturmak isteyenler için ideal bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR