Disney Infinity 2.0 Toy Box

Disney Infinity 2.0 Toy Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Infinity oyun setinizi mobil cihazınıdan da oynamaya devam etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Sıkı durun, Disney Infinity 2.0 Toy Box isimli iOS oyununu tarif etmek biraz güç olacak. Hazırsanız deniyoruz. Skylanders tarzı bir oyun yapan Disney, kendi isim haklarında bulunan birbirinden farklı birçok evreni kahramanlarıyla bir araya getiriyor. 60 seçilebilir oyun karakteri olan oyunda Anvengers, Spider-Man, Guardians of the Galaxy, Pixar, Disney, Big Hero 6, Brave, Karayip Korsanları ve Monsters Inc gibi dünyalardan karakterler mevcut.

League of Legends benzeri ücretsiz deneme rotasyonu olan oyun düzenli olarak 3 tane karakteri ücretsiz konumuna sokuyor. Bu karakterlerle devam edebilmeniz için oyuncakları satın almanız gerekiyor. Skylanders ile büyük benzerlik gösteren oyunun karakter dünyası daha popüler bir dünyadan. Aslında ufak çocuklara göre hazırlanmış bir oyun olan Disney Infinity büyük ihtimalle yetişkin MARVEL hayranlarının uzak durmak isteyecekleri bir oyun, çünkü evrenin tüm ciddiyetini biraz bozmuş oluyorsunuz.

Oyun setiniz olduğu müddetçe PC, konsol ve mobil platformlarla etkileşimli olarak çalışan oyun, iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Avantajlı olan kısım, devam etmiş olduğunuz bir oyunu diğer platformlarda da sürdürebiliyor olmanız. Bu sayede cross-platform oyun deneyiminiz de oluyor.

YORUMLAR