Disney Infinity: Toy Box 3.0

Disney Infinity: Toy Box 3.0
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Infinity: Toy Box 3.0'ta sevimli karakterler ve süper kahramanlar bir araya gelerek oyunculara eğlenceli bir deneyim yaşatıyorlar.

Disney Infinity: Toy Box 3.0, her ne kadar çocuklar için tasarlanmış gibi görünse de aslında her yaşa hitap eden bir macera oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda Star Wars evreninden tutun da Disney yapımlarına kadar uzanan bir karakter yelpazesine yer veriliyor. Tüm bu karakterleri ve kahramanları kullanarak kendi evrenimizi oluşturabiliyoruz.

Disney Infinity: Toy Box 3.0'de mini oyunlara yer veriliyor. Oyunseverler günlük olarak atanan mini oyunlar ile eğlenceli saatler yaşıyorlar. Sunulan mini oyunlar arasında yarış oyunları, platform koşuları, arcade türü oyunlar ve hatta simülasyon oyunları yer alıyor. Farklı türlerde oyunlar seçildiği için tekdüzelik hissine kapılmıyoruz.

Disney Infinity: Toy Box 3.0'de yer alan grafikler bu tarz bir oyunda görmeyi istediğimiz gibi kaliteli ve gayet akıcı tasarımlara sahip. Onlarca farklı karaktere sahip olan oyunda dilediğimiz karakteri maceraya dahil edebiliyoruz.

Sonuç olarak Disney Infinity: Toy Box 3.0 bugüne dek karşılaştığımız hemen hemen her karakteri ve kahramanı işe dahil eden bir oyun. Eğlenceli bir macera oyunu arıyorsanız Disney Infinity: Toy Box 3.0'a mutlaka göz atın.

YORUMLAR