Disney Magical Dice

Disney Magical Dice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Magical Dice, Disney temalı ilk masa oyunu olarak iOS platformunda öne çıkıyor.

Disney Magical Dice, Disney’in yetişkinlere yönelik hazırladığı masa oyunu. Disney Sihirli Dünyada geçen oyunda zarımızı atıyor ve Disney karakterlerinin yaşam alanını oluşturan binalar inşa ediyıruz.

iOS platformunda ücretsiz indirilmeye sunulan ve hem iPhone hem de iPad’de oynanabilir olan yeni Disney oyununda aralarında Pamuk Prenses, Malefiz, Peter Pan, Rapunzel, Woody’nin de bulunduğu Disney çizgi film, animasyon filmlerinden tanıdığımız karakterlerin yerine geçiyoruz. Kartlar üzerinde ilerleyerek Disney yapılarını kurmaya çalışıyoruz. Ancak çok basit bir oyun değil. Her kartın gücü farklı ve her defasında farklı bir aksiyona giriyoruz.

Hoş bir animasyonla bizleri karşılayan oyunun başlangıcında klasik olarak ilerleyiş gösteriliyor. Disney dünyasında yaşayan karakterlerin direktifleri doğrultusunda nasıl ilerleyeceğimizi, nasıl puan toplayacağımızı, hangi kartın nasıl bir güce sahip olduğunu öğreniyoruz. Oyun Türkçe olduğundan öğretici bölümü de anlaşılır geçiyor ve oynarken çok daha keyif veriyor.

Disney temalı ilk masa oyununda Facebook arkadaşlarınızla takım oluşturarak online veya Bluetooth üzerinden karşılıklı oynama seçenekleriniz var.

YORUMLAR