Disney Royal Celebrations

Disney Royal Celebrations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Royal Celebrations, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir çocuk oyunudur.

Disney Royal Celebrations, küçüklerin eğlenceli vakit geçirebileceği bir çocuk oyunu olarak Disney yapımcılığında karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızdan oynayabileceğiniz oyunda, Kraliçe Elsa ve prenseslerin parti planlamaları, süslemeleri ve konuk davet etmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Kraliyet kutlaması oyunu Disney Royal Celebrations'da her bir prensesin kendi hikayesi ve karakterleriyle bağlantılı oyunlar bulunuyor. Çeşitli interaktif deneyimlerin bir parçası olacağınız bu oyunda, çeşitli parti organizasyonları planlayarak prenseslerimize yardımcı olacağız. Kraliçe Elsa ve Prensesler Ariel, Belle, Rapunzel, Merida ve Jasmine ile kutlamalara katılarak ve çok eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Şunu da belirtmem gerekiyor. Oyun ücretsiz olmasına rağmen çeşitli oyun içi satın almalar sunuyor. Belle, Ariel veya Rapunzel bebeklerini satın aldığınızda kraliyet davetiyenizde bulacağınız özel bir anahtarı tarayarak kilidini açabileceğiniz premium içerik bulunuyor. Yani eğer dilerseniz oyunun bütün özelliklerinden faydalanabilmek için ücret ödemek zorundasınız. Bunların dışında birbirinden farklı 9 parti ve kutlamalara yardım edebilirsiniz.

Oyunun desteklediği diller: Türkçe, İngilizce, Arapça, İspanyolcası, Danca, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, İsveççe ve Japonca.

Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz Disney Royal Celebrations'ı denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR