Distance Measure 3.2.0 (ios)

Distance Measure

Distance Measure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken Distance Measure sayesinde harita üzerinde yüzölçümü hesaplaması yapabiliyorsunuz.

Distance Measure özellikle büyük yüzölçümüne sahip alanlarda hesaplama yapmak üzere tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama çevrimiçi harita kullandığı için internet bağlantısını zorunlu kılmaktadır.

Uygulamanın kullanım özellikleri çok rahat ve herhengi bir probleme yol açmıyor. Otomatik olarak bulunduğunuz bölgeyi bulan Distance Measure'da alan ölçümü yapmak istediğiniz noktaları parmağınızı basılı tutarak seçebiliyorsunuz. İki nokta arasındaki uzaklığı veya seçtiğiniz belirli bir alanın yüzölçümünü hesaplayan Distance Measure'da farklı seçenekler mevcut. Ölçüm yaptığınız bölgeleri kaydedebilir ve bu ölçümleri dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Distance Measure'da yer alan ölçü birimleri arasında metre, mil ve deniz mili bulunuyor. Yani hem karada hem de deniz üzerindeki bölgelerin ölçümünü sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle mühendisler, proje müdürleri ve inşaat alanında faaliyet gösteren kişilerin kullanması gerektiğini düşündüğüm Distance Measure hayatı kolaylaştıran uygulamalar arasında yer alıyor.