dither

dither
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

dither, ekrana gelen boru parçalarını doğru zamanda diğer boru ile birleştirmeniz gereken eğlenceli bir iOS oyunu.

dither, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde keyifli vakit geçirmek ya da boş vakit öldürmek için oynayabileceğiniz ücretsiz bir iOS beceri oyunu.

Tek parmağınızla oynayabileceğiniz bir oyun olan dither'ı oynarken tek yapmanız gereken ekrana dokunarak gelen boru parçalarını yönlendirerek ana boru ile birleştirmek. Fakat bu işlem sandığınız kadar kolay hatta aksine oldukça zor.

Boru parçacıklarını ana boruya ekledikçe puan kazanmaya devam ettiğiniz oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise zamanlama. Eğer borunun diğer boru ile birleşeceğini düşünüyorsanız ekrana dokunarak birleştirin. Eğer doğru zamanda hamle yapamassanız boru malesef birleşmiyor.

Sürekli olarak yeni boru parçacağı ekranda beliriyor. Bu nedenle bir önceki boru parçacağını ana boru ile birleştirmek için kısıtlı vaktiniz var. Bu süre içerisinde yeterince hızlı olabilirseniz bir sonraki boru gelmeden önceki boruyu birleştirebiliyorsunuz.

Liderlik sıralaması da bulunan oyunda diğer oyuncuları geçmeye çalışırken kendinizi kaptırıp soluksuz oynayabilirsiniz. Kendimden de bildiğim üzere bu tür oyunlar oynarken hırs yapmanıza neden oluyor. Eğer çok oynarsanız gözlerinizi biraz dinlendirmeniz yararınıza olacaktır.

Ekrandaki elmasları toplayarak daha da fazla puan elde edebileceğiniz oyunu iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip denemeye değer olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR