Ditty 1.0.2 (ios)

Ditty

Ditty
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ditty, metin mesajlarını müzik haline getirerek gönderen ilginç bir mesajlaşma ve müzik paylaşma uygulaması.

Ditty, iOS işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, müzik tabanlı mesajlaşma uygulaması olarak görev yapıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli uygulamayı kullanarak arkadaşlarımıza orijinal ve ilgi çekici mesajlar gönderebilme şansına sahip oluyoruz.

Facebook Messenger destekli olan Ditty'yi kullanabilmek için öncelikle mesaj yazıyoruz ve daha sonra bu mesajla kombine etmek istediğimiz müziği seçiyoruz. Geniş çaplı bir müzik kütüphanesi var fakat ne yazık ki bunların birçoğu ücretli olarak sunuluyor. Ücretsiz olanların sayısı biraz daha fazla olsaydı çok daha iyi olurdu. Ditty'de hem klasik hem de son dönemlerin hit parçaları bulunuyor.

Mesaj olarak göndermek istediğimiz her metin, seçtiğimiz müziğe uygun vokaller tarafından söyleniyor ve bu sayede kulağa ilginç melodiler geliyor. İngilizce konusunda sıkıntı yaşatmasa da Türkçe yazılan metinler biraz tatsız oluyor.

Eğlenceli bir kullanım deneyimi yaşatan Ditty, arkadaş çevresinde kullanabileceği eğlenceli bir mesajlaşma uygulaması arayan herkesin göz atması gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR