Divine Might

Divine Might
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Divine Might fantastik bir hikayeye sahip olan bir MMORPG oyunudur

Divine Might internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte veya diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz MMORPG türünde bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanna iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Divine Might ya da Türkçe adıyla Kutsal Güç bizi Leia adlı fantastik dünyaya davet ediyor. Karanlığın ve aydınlığın arasındaki savaşa tanık olduğumuz oyunda bu savaşı durdurmak ve aydınlığı hakim kılmak için mücadele eden bir kahramanı yönetmekteyiz. Maceralarımız boyunca diğer oyuncularla birlikte takımlar oluşturabiliyor, zindanlara beraber girerek bölüm sonu canavarlarını avlayabiliyoruz. Düşen büyülü zırh ve silahlar sayesinde kahramanımız geliştirebildiğimiz oyunda yok ettiğimiz düşmanlar ve tamamladığımız görevler bize tecrübe puanı kazandırıyor. Bu tecrübe puanları ise seviye atlamamıza ve yeni yetenekler öğrenmemize yardımcı oluyor.

Divine Might güzel ve renkli grafiklerle donatılmış bir oyun. Oyunda PvP moduna da yer veriliyor ve arkadaşlarımızla takımlar kurarak diğer oyunculara karşı savaşmamıza imkan veriliyor. Side scroller tarzı ekranda yatay olarak ilerlediğimiz bir oyun yapısına sahip olan Divine Might'ta penguen veya ejderha gibi evcil hayvanlara sahip olabilmemize ve yeteneklerini geliştirerek onlardan savaşlarda yararlanabilmemize de izin verilmekte.

YORUMLAR