Division Cell

Division Cell
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Division Cell, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz benzersiz bir geometrik zeka ve bulmaca oyunudur.

iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz geometrik ve minimalist bir bulmaca oyunu olan Division Cell'de amacınız, oyun ekranı üzerinde karışık bir halde durmakta olan geometrik şekilleri bir düzen ve simetri içerisinde aynı geometrik şekillere dönüştürmeye çalışmaktır.

Farklı renklerde, boyutlarda ve şekillerde birçok geometrik şeklin sizleri beklediği ve görsel zekanızı sonuna kadar kullanmanız gereken bu oyunda yapmanız gereken tek şey ekranın doğru yerlerine dokunarak, farklı şekilleri tek bir şekil veya birden çok aynı şekil haline getirmek.

Piyasada yer alan bulmaca oyunlarına göre oldukça farklı bir konsepti oyunseverlere sunan Division Cell üzerinde tamamlamanız gereken 140'tan fazla bölüm yer almaktadır.

 

Farklı oyun modları üzerinde en yüksek skorları yapmaya çalışacağınız veya bölümleri en hızlı şekilde geçmeniz gereken oyunda hem kendi yeteneklerinizi test edebilir hem de arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Facebook, Twitter, e-posta veya metin mesajı yoluyla bölümlerde elde etmiş olduğunuz başarıları arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve onlara meydan okuyabileceğiniz bu zorlu bulmaca oyununu mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR