Diyetick

Diyetick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diyetick, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir diyet uygulamasıdır.

Diyetick, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir diyet ve sağlık uygulamasıdır. Yalnız uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen bir hafta ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Ardından premium üyeliğe yükseltmeniz gerekiyor.

Kilo vermeye çalışıyor, kilonuzu korumaya uğraşıyor ve sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız bazı mobil uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Diyetick de işinize yarayacak gayet hoş bir diyet uygulaması diyebilirim.

Uygulamanın en güzel özelliği size özel kişiselleştirilmiş diyet planı sunması. Uygulamadaki diyet programlarını Acıbadem Sağlık Grubundan uzman diyetisyenleri hazırlıyor. Bu diyet programları kendi kişisel özelliklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hazırlanıyor. Çünkü herkesin fiziksel özellikleri aynı diyeti yapmaya uygun olmayabilir. Bu yüzden de kendinize özel diyet programı ile çok daha kolay kilo verebilirsiniz.

Uygulama aracılığıyla öncelikle kendinize uygun bir diyet programına başlıyorsunuz. Ardından da uygulama size günlük öğün listenizde tüketebileceğiniz alternatif yiyecekleri sunuyor ve buna göre kalori hesabınızı tutabiliyorsunuz.

Bununla birlikte diyetisyene sor bölümü ile aklınıza gelen soruları iletişim bölümünden iletebiliyor ve cevaplarını kısa sürede alabiliyorsunuz. Ayrıca egzersiz programı oluşturarak favori egzersizlerinizi seçebiliyor ve böylece yaktığınız kaloriyi de takip edebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanmanız için farklı farklı üyelik şekilleri bulunuyor. Bunlardan kendinize uygun olanını seçip kullanabiliyorsunuz. Eğer siz de diyet yapmak istiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR