dMags

4.6
dMags
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • Üretici

    dMags Network

dMags, iOS işletim sistemine sahip tabletleriniz ve telefonlarınızdan dergi takibi yapabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

iPhone, iPod ve iPad'lerinizde dergi takibi yapabileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir uygulama olan dMags, daima güncel içeriğiyle karşımıza geliyor. Basit kullanımı ve uygun fiyatlarıyla dMags, okuma deneyiminizi de üst sıralara taşıyor.

Türkiye'nin en büyük dergi satın alma-okuma platformu olarak hizmet veren dMags, mobil cihazlarınız üzerinde dergi takibi yapabileceğiniz bir uygulamadır. Dilediğiniz dergiye, dilediğiniz anda ulaşmanızı sağlayan dMags, popüler kategorileriyle de dikkat çekiyor. Kadın, erkek, çocuk, bilim, spor, teknoloji ve ev gibi popüler kategorilere sahip olan uygulama ile aradığınız dergiye de kısa süre içerisinde ulaşabiliyorsunuz. 250'ye yakın dergi ve çizgi romanı içerisinde barındıran uygulama ile aradığınız dergiye ya da çizgi romana kesin ulaşabiliyorsunuz. Hızlı ve kolay şekilde dergi okunmasına imkan sağlayan uygulama kolay arayüzü ile de ön plana çıkıyor. Öte yandan satın aldığınız dergilerdeki internaktif özellikleri uygulama içerisinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca dMags ile aldığınız dergileri normal fiyatlarından daha ucuza aldığınız da oluyor. Bu nedenle sürekli takipte kalmalısınız. Satın aldığınız dergileri indirebilir ve istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Dergi takibi yapan biriyseniz dMags mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir uygulama.

dMags uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR