Does Not Commute 1.0.1 (ios)

Does Not Commute

Does Not Commute
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    86

  • Üretici

    Mediocre

Does Not Commute, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Does Not Commute, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve farklı bir yarış oyunudur. Aslında bu oyuna yarış demek haksızlık olacak zira oyun daha çok strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Ödüllü Smash Hit oyununun yapımcıları tarafından geliştirilen stratejik bir araba kullanma oyunu olan Does Not Commute de bir paradoksa tanıklık ediyorsunuz ve trafik karmaşasını kendiniz yaratıyor ve kendiniz şikayet ediyorsunuz.

Yalnızca bir yarış oyunu olmakla kalmayan oyunda aynı zamanda etkileyici ve sizi içine çeken bir hikaye de bulunuyor. Daha doğrusu tek bir hikaye değil, oyundaki bütün karakterlerin ayrı ayrı hikayeleri bulunuyor ve onların sırlarını açığa çıkarıyorsunuz.

Oyunda amacınız trafikte dolaşan sosisli kamyonları, spor arabaları, okul arabalarını ve daha pek çok farklı arabayı siz kontrol ediyorsunuz. Hepsinin bir yerlere ulaşması gerekiyor ve bunu zamanında yapmaları gerekiyor. Siz de bunları kaza yapmadan sağ salim zamanını da geçirmeden stratejik olarak planlama yaparak gidecekleri yerlere ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Yani oyundaki bütün arabaları siz kullanıyorsunuz.

Oyunun grafiklerine gelecek olursak, 3D tarzda ve oyun hamurlarıyla yapılmış gibi görünen bir şehirdesiniz. Fakat mekanlar, arabalar ve ortamlar etkileyici derecede gerçekçi. Bununla birlikte hava durumu değişiklikleri de oyuna güzel bir hava katıyor. Ayrıca oyunu kuş bakışı olarak yönetiyorsunuz. Bu da sanki Google Haritalar'da oyun oynuyormuşsunuz hissi veriyor.

Enteresan ve hoş bir oyun olan Does Not Commute'ü indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR