Dog Survival Simulator 1.0 (ios)

Dog Survival Simulator

1.0
Dog Survival Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dog Survival Simulator, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu.

Dog Survival Simulator, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir hayvan simülasyonu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda vahşi doğaya çıkıyor ve dünyaya bir köpeğin gözünden bakıyoruz.

Açıkçası oyun ilginç bir yapı üzerine kurulu. Araba, uçak, gemi simülasyonu derken şimdi de yapımcılar karşımıza köpek simülasyonu ile çıktılar. Oyundaki amacımız vahşi doğada hayatta kalmak.

Elbette bunu başarabilmek için çevremize karşı güçlü bir duruş sergilememiz gerekiyor. Bu arada kontrolümüze güçlü bir doberman veriliyor. Fakat bu doberman rakiplerle mücadele ettikçe evrimleşiyor ve çok daha güçlü bir hale geliyor. Dayanıklılık, hız ve güç gibi disiplinlerde gelişen köpeğimiz en sonunda azılı bir ölüm makinesi haline geliyor.

Oyunda seçebileceğimiz farklı köpekler de mevcut. Bunlar arasında Alman kurdu, bekçi köpeği, çoban köpeği ve Dalmaçyalı var. Bu köpek türlerinin her biri kendisine has özelliklere sahip. Bu yüzden stratejilerimizi ve dövüş taktiklerimizi bu kıstaslara göre belirlemeliyiz.

Kontrol mekanizması oyun esnasında herhangi bir soruna yol açmadan görevini yerine getiriyor. Ekranda çıkan butonlar vasıtasyıla köpeğimizi yönlendirebiliyor ve saldırı hareketlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Genel olarak eğlendirici ve vakit geçirmek için ideal bir oyun olan Dog Survival Simulator, bu tarz oyunlardan hoşlanan kitlenin mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında.