Dog Walker 1.0 (ios)

Dog Walker

1.0
Dog Walker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dog Walker, iPhone ve iPad cihazlarınızdan oynayabileceğiniz eğlenceli bir köpek gezdirme oyunudur.

Dog Walker, pek çok oyunseverin güzel vakit geçirebileceği ve köpeklerin bakım aktivilerini gerçekleştirdiğimiz bir köpek gezdirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinden rahatlıkla oynayabileceğimiz oyunda, Alex'in zorluklara göğüs germesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğlenceli vakit geçirmenize olanak sağlayan oyuna ve ayrıntılarına hayran kalacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. 

Alex isimli minik karakterimizi yöneteceğimiz Dog Walker, köpeklerin bakım aktivitelerini yapmamıza olanak veren eğlenceli bir yapım. Öncelikle Alex'i giydirerek ve içeceğini hazırlayarak işe başlıyoruz. Onun enerjisini de oyuna dahil etmek güzel bir ayrıntı olmuş. Daha sonra dışarı çıkıyoruz ve köpeklerimizi gezdirmeye başlıyoruz. Dog Walker'ın sadece bu amaçla oynandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Beklenmedik olaylarla karşılaşıyor ve çeşitli zorlukları aşmaya çalışıyoruz. 

Köpekler yaralandığında onları tedavi etmemiz gerekecek. Bunlar için cımbız, buz paketi veya daha fazla eşyayla hazır olmamız gerekiyor. Bazı köpekler ilgi istiyor, bazıları da şımartılmak. Onların isteklerini de göz önünde bulundurarak oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyoruz. Bunların yanında mini oyunlarda bulunuyor. Anahtar bulma, dondurma kamyonetini tamir etme veya köpekleri yakalama gibi eğlenceli aktiviteler var. Hepsini sabırla ve eğlenerek yapacağınızı düşünüyorum. 

Çeşitli ayrıntıların oyuna tat kattığını söylemeliyim. Kayıp köpekleri bulmaya çalışmaktan tutun da köpek yavruları için tasmalar veya süsler hazırlamamız isteniyor. Yaptığımız aksesuarlardan da bazı hediyeler kazanıyoruz. Zorlukları aşıp, belli bir seviyeye geldikten sonra Alex'in köpek festivaline yetişmesine yardımcı olmak ve onu kontrol etmek gerçekten bir süre sonra zevkli olacak. 

Herkesin denemesi gereken Dog Walker oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğlenerek vakit geçirebileceğiniz nadir oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum, mutlaka öneririm.

YORUMLAR