Doggins 1.2 (ios)

Doggins

1.2
Doggins
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doggins bir teriyer köpeği konu alan, içerisinde zaman yolculuğu ve bilim kurgu ögeleri barındıran klasik bir yönet ve tıkla bazlı macera oyunudur. Oyun, yapısı ve oynanışı sebebiyle birçok bağımsız oyun ödülü sahibidir.

iPad'inizde oynadığınız onca kaliteli macera oyununa bir yenisini eklemek ister misiniz? Doggins klasik macera türüne yeni bir bakış açısı kazandırarak harika hikaye anlatımıyla sizleri bekliyor.

Doggins zaman yolculuğunu konu alan ve ana kahramanının teriyer türü tatlı bir köpek olduğu 2 boyutlu bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımız yanlışlıkla kendini zamanda ileri yollayarak maceraya atılır, siz de karşınıza çıkan bulmaca ve mekanlara göre köpeği yönlendirerek bu ilginç hikayeyi araştırmaya başlarsınız. Doggins'in oynanışı ve tasarımı birçok oyun eleştirmenlerinden olumlu notlar almış, klasik macera türünde de çeşitli ödüllere sahip olmuştur.

Doggins hikayeye çok tuhaf bir giriş yapıyor. Tek cam gözlüğe sahip tuhaf görünüşlü bir sincabın peşinde, aslında yuvamızın ayda olduğunu keşfediyor ve sonrasında ilginç olaylara tanıklık ediyoruz. İnsanlığın icadına karşı bir sabotaj girişimine engel olmak için çeşitli bulmacalar çözüyor, uzayın boyutsuz ortamlarında yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Hikaye bazlı bir oyun olarak Doggins ilginç bir sürükleyiciliğe sahip. Sade ve net bir grafik şablonuyla oyun çok sanatsal duruyor ve animasyonların hepsi el çizimi gibi hareket ediyor. Tüm bunların sadece dokunmatik komutlarla süslenmiş olması Doggins'in oynanabilirliğini maksimum seviyeye çıkarak mobil ortam için kusursuz bir macera türüne çeviriyor.

Ücretli olduğundan dolayı oyun içerisinde herhangi bir satın alınacak öge veya reklam bulunmamakta. Bu da aslında ne kadar kaliteli bir oyun oynadığımızın göstergesi; Doggins'de hikaye anlatımını baltalayacak hiçbir engel bulunmuyor. Arayüz bile gerekmediği zamanlarda minimalist şekilde gizlenmiş durumda, oyunda sadece çevreyi ve ana karakterinizi görüyorsunuz.

Arkanıza yaslanarak tadını çıkarabileceğiniz, bulmacaları ve hikayesiyle sizi etkileyecek kaliteli bir macera oyunu arıyorsanız Doggins sizlere bundan da fazlasını sunuyor. Bağımsız yapımcılar olarak bir çiftin geliştirdiği bu oyunda maceradan çok fazlası, bir sanat var. Doggins kesinlikle paranızın hakkını veriyor ve hikaye anlatımıyla tüm oyuncuları etkiliyor.