Doktorderki 1.0 (ios)

Doktorderki

1.0
Doktorderki
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doktorderki, 12 branştan 14 doktorun yer aldığı sağlık danışmanlığı uygulaması.

Doktorderki, hastaneye gitmeden doktora danışmak isteyen kişiler için özel olarak hazırlanmış tıbbi danışma uygulaması ve iOS platformunda bu hizmeti en kapsamlı sunan uygulama diyebilirim. Doktorla yüz yüze gelmekten çekindiğiniz veya muayene için vaktiniz olmadığında hafif vakaları doğrudan doktorlara sorup hızlıca yanıt alabildiğiniz uygulamada danıştığınız doktor sağlık sorununuzu çözüme ulaştırana dek sizinle iletişimde kalıyor.

Doktorlara sağlığınıza ilişkin soru sorup yanıt alabileceğiniz uygulamalar mevcut ancak Doktorderki tam manasıyla sağlık danışmanlığı olmasıyla farklılık yaratıyor. Uygulamada doktorların uzmanlık alanları, ne kadar tecrübeli oldukları gösteriliyor. Sağlık sorununuza uygun doktoru buluyor ve danışıyorsunuz. Sizin de profiliniz bulunduğundan ve profilinizde kullandığınız ilaçlar, kronik hastalıklarınız, tahlilleriniz gibi detaylar yer aldığından, sorunuzu fotoğrafla desteklediğinizden başvurduğunuz doktor sorunuzu rahatlıkla anlayabiliyor ve çözüme gidebiliyor. Çözüm demişken doktorunuz sağlık sorununuzu çözene dek sizinle iletişimi koparmıyor.

12 branştan 14 doktorun yer aldığı uygulama üyelik modelli. Sadece tek soru sorup yanıt aldığınız tek danışma, doktorunuzla bir hafta boyunca iletşimde kaldığınız haftalık danışma ve doktorun sizi tanıyıp takibe aldığı aylık danışma seçenekleri mevcut ve üyelik ücretleri 19.95 TL’den başlıyor, 159.95 TL’ye kadar çıkıyor.

YORUMLAR