Doktr

Doktr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doktr, doktorlar ve hastaları bir araya getiren sosyal ağ uygulamasıdır.

Doktr, doktor ve hastaları birleştiren bir sosyal ağ uygulamasıdır. Ücretsiz kaydınızı oluşturarak kullanmaya başlayacağınız uygulama ile sağlığınızla ilgili kafanıza takılan her türlü soruyu doktorlara sorabilirsiniz.

Doktr, doktorlarla etkileşime geçebileceğiniz onlara istediğiniz soruyu yöneltebileceğiniz bir sağlık uygulaması. Tek dokunuşla sorunuzu sistem tarafından onaylanmış (Facebook, Twitter’daki gibi onaylama sistemi mevcut.) doktorlara sorabiliyorsunuz. Doktordan gelen çözümü yararlı bulursanız beğenebiliyor ve yorum gönderebiliyorsunuz. Önerilerini beğendiğiniz doktorları takibe alabiliyorsunuz. Bir sosyal ağ uygulaması olduğundan hem sizin hem de doktorların profilleri bulunuyor. Profilinizden yanıtlanan ve yanıt bekleyen soruları ve kaç kişinin takip ettiğini görebiliyorsunuz. Doktorlar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmanız mümkün.

Doktr uygulamasında 150 karakter sınırı bulunuyor. Sorunuzu anonim olarak sorma şansına da sahipsiniz. Sorununuzu daha iyi açıklamak adına sorunuza fotoğraf ta ekleyebiliyorsunuz.
Doktr uygulamasındaki onaylanmış doktorlar her ne kadar sorununuza çözüm üretmek için beklese de, yine de buradan alacağınız yanıtla hareket etmemenizde, doktorunuza danışmanızda fayda var.

YORUMLAR