DoNot

DoNot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DoNot, reflekslerinizin ne kadar hızlı olduğunu yada tam tersi olmadığını kontrol etmenizi sağlayan eğlenceli bir iOS oyunu.

DoNot, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak indirerek oynayabileceği bir refleks oyunu. Bulmaca oyunu kategorisinde yer alan DoNot, güçlü reflekslere sahip olup olmadığınızı öğrenmenizi sağlıyor.

Oyundaki amacınız ekrana gelen oklara göre hızlı hamle yapabilmek. Süre ile limitlendirilen oyunlarda en çok puanı alarak liderlik sıralamalarında üstte çıkmaya çalışmalısınız. Klasik ve uzman olarak 2 farklı modu olan DoNot'da uzman modda oynamak için oyun içerisinden satın alarak kilidini açmanız gerekiyor. Fakat klasik oyun modunu ücretsiz olarak dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Oyundaki sistem 2 farklı renk üzerinde dönüyor. Eğer ekranda yeşik renk varsa, okun yönü ne olursa olsun, okun gösterdiği yöne doğru parmağınızla hamle yapmalısınız. Yani ekran yeşilken ekrandaki ok sağ gösteriyorsa sağa, solu gösteriyorsa sola, aşağı yada yukarıyı gösteriyorsa okların gösterdiği yöne doğru parmağınızı kaydırmanız gerekiyor. Fakat ekran kırmızı renkli olduğunda gösterilen okun tem tersine hamle yapmanız gerekiyor. Bir tarafta 2 renk, diğer yanda 4 farklı yöne bakan ok. Kafanızın karışması için yeterli olmasada, reflekslerinizin hızını kontrol edebilmek için oldukça güzel bir yöntem.

Heyecanlı ve eğlenceli bir oyun yapısına ve oynanışa sahip olan oyunun grafikleri de oldukça kaliteli diyebilirim. Sade bir oyun arayüzüne sahip olan DoNot'ı tüm iPhone ve iPad sahiplerinin indirerek denemesi gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR