Don't Run With a Plasma Sword

Don't Run With a Plasma Sword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17

  • Üretici

    ExperimentalScene

Don’t Run With a Plasma Sword mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi platform koşu oyunlarından bir tanesi.

Don’t Run With a Plasma Sword kulağa anne nasihatı gibi gelse de özünde epey eğlenceli bir oyun. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda sürekli koşan bir karakterin karşılaştığı tehlikelerden kaçınmasını ve bölümleri başarıyla tamamlamasını sağlıyoruz.

Elinde Star Wars evreninden aşina olduğumuz türden bir ışın kılıcı tutan bu karakter birçok düşmana sahip. Özellikle bölüm sonu canavarları o kadar güçlü ki elinde ışın kılıcıyla koşan çılgın birisi bile onlarla mücadele ederken zorlanıyor. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de çok sayıda upgrade seçeneği sunması. Bu sayede karakterinizi geliştirebilir ve oyun zevkinizi katlayabilirsiniz.

Oyunda 5 farklı harita bulunuyor. Buna ek olarak bir de 2 oyun modu eklenmiş. Oyunu oynarken farklı haritalarda mücadele ediyor oluşumuz tekdüzeliği engelliyor ve ortaya daha orijinal bir deneyim çıkartıyor.

Gerek grafikleri gerekse oynanış yapısı itibariyle rakip platform koşu oyunları arasından sıyrılacağını düşündüğüm Don’t Run With a Plasma Sword mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR