Doodle Jump DC Super Heroes

Doodle Jump DC Super Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Jump DC Super Heroes hem iPhone hem de iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir beceri oyunudur.

Doodle Jump DC Super Heroes özellikle Batman hayranlarına hitap eden keyifli bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda Penguen, Mr. Freeze, Joker ve Riddler gibi Gotham‘ın kötü amaçlı karakterlerini durdurmaya çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimiz anda çizgi roman atmosferinde sunulan görseller dikkatimizi çekiyor. Tüm ayrıntılar oyunun orijinal bir atmosfere kavuşmasını sağlamış. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız türden upgrade seçenekleri ve karakter güçlendirmeleri bu oyunda da mevcut.

Oyundaki kontroller de gerçekten çok rahat bir şekilde yönetiliyor. Zaten çok fazla bir şey yapmamıza da gerek yok. Sadece platformlar üzerinde zıplayarak yukarı çıkmaya çalışıyoruz. Bu esnada karşımıza çıkan düşmanların fırlattıkları zarar verici nesnelerden kaçmamız da gerekiyor. Genel olarak Doodle Jump DC Super Heroes keyifli ve sade bir oyun. Çok fazla bir hikaye derinliği sunmasa da boş zamanları değerlerndirmek için oynanabilir.

YORUMLAR