Doodle.ly 3.1.1 (ios)

Doodle.ly

Doodle.ly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle.ly ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan ücretsiz ve kolayca Doodle'lar hazırlayabiliyorsunuz.

İnsanların kendini ifade etme tarzlarına göre tasarlanan farklı sosyal ağlarla karşılaşmaya devam ediyoruz. Çeşitli platformlarda eğlenceli vakit geçirmemize olanak sağlayan bu sosyal ağlara bir yenisi daha eklendi: Doodle.ly

Uygulamanın amacını anlamak için doodle nedir önce onu bilmek gerekiyor. Basitçe tanımlamak gerekirse, herhangi bir kağıda sıkıntıdan veya eğlenmek için yaptığımız karalamalar diyebiliriz. Google’ın özel günlerde yaptığı eğlenceli doodle’lar örnek vermek için yeterli olacaktır. 

Doodle.ly ise yaptığımız karalamaları sosyal ağ ile birleştiren basit ve eğlenceli bir uygulama. App Store üzerinden iPhone ve iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Oldukça sade bir arayüzü olduğunu söyleyebilirim. Doodle yapmak istediğimizde karşımıza boş bir sayfa ve 6 adet kalem çıkıyor. Bu araçlar sayesinde istediğimiz her türlü çizimi yapabiliyoruz. En güzel yanı elbette insanlarla paylaşabiliyor olmamız. Uygulamayı kullanan insanlarla paylaşabildiğimiz gibi, Facebook, Twitter, Google+, Tumblr, Mail ve SMS ile de çevremize yaptığımız çizimleri atabiliyoruz. Explore (Keşfet) kısmından ise çevremizi genişletebilir, birbirinden güzel yaratıcı çizimlere ulaşabiliriz.

Eğer ki çizimlerinize güveniyor ve güzel tasarlanmış bir sosyal ağ ile insanlara ulaşmak istiyorsanız indirmenizi öneriyorum. Doodle.ly ile boş vakitlerinizi iyi değerlendirebilirsiniz.