Doorman

Doorman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doorman uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kargonuzun istediğiniz an evinize teslim edilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Doorman uygulaması, ABD'de yaşayan iPhone ve iPad kullanıcılarının kargolarını istedikleri zaman evlerine gelmek üzere ayarlayabildikleri faydalı bir yardımcı araç uygulaması olarak karşımıza çıktı ve servis her ne kadar ücretli olsa da uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. Kullanımının kolay olması ve sade bir yapıya sahip olması ise uygulamayı oldukça işlevsel bir hale getiriyor diyebilirim.

Henüz ülkemizde faaliyet göstermeyen uygulama, çeşitli kargo şirketlerinin kargolarınızı siz evde yokken getirmesi sorununun üstesinden gelmenizi sağlıyor ve böylece tekrar kargo şirketinin deposuna gitmenize engel oluyor.

Uygulamayı kullanırken size bir Doorman adresi veriliyor ve siparişlerinizi geçerken teslimat adresi olarak bu depo adresini gösteriyorsunuz. Daha sonra telefon veya tabletinize gelen bildirime göre evinize kargonuzun hangi gün ve kaçta getirilmesi gerektiğini belirtiyorsunuz. Böylelikle bir Doorman kuryesi gelerek belirlediğiniz zamanda kargonuzun evinize teslim edilmesini sağlıyor.

Gece yarısına kadar destek sunan ve hafta sonunda da teslimat yapan Doorman servisinin pek çok kullanıcının bu yöndeki ihtiyacını karşılayacağını düşünüyorum. Eğer kargolarınızın devamlı olarak siz evde yokken gelmesinden ve zahmet çekmekten sıkıldıysanız kesinlikle göz atmak isteyeceğiniz uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR