Dotello 1.0 (ios)

Dotello

1.0
Dotello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dotello, iOS cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu.

Dotello, iOS cihazlar için özel olarak tasarlanmış basit fakat etkileyici bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda üç veya daha fazla benzer objeyi yan yana getirip ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Kulağa sıradan gibi gelse de Dotello bu konsepti bir hayli ilgi çekici bir atmosferde sunuyor.

Oyundaki grafik konsepti son dönemlerin popüler minimal anlayışına sahip. Gereksiz ve göz yoran detaylar yerine her şey renkli olmasına rağmen basit bir yapıya sahip. Görsel öğelere eşlik eden sakinleştirici ses efektleri Dotello'yu dinlenme molalarının vazgeçilmez öğeleri arasına sokuyor. Bu oyunu sıra beklerken, kanepenizde uzanırken veya ders aralarında oynayabilirsiniz. Kafa dağıtmak için birebir!

Dotello'da son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Renkli daireleri basit parmak hareketleriyle yerleştirebiliyor ve yan yana gelmelerini sağlayarak yok edebiliyoruz. Oyunda epey bir bölüm var ve bu bölümler değişken yapılara sahip. Bu sayede oyun kısa sürede monotonlaşmıyor. Yine de karakteri gereği çok uzun soluklu olmayacaktır.

Genel olarak başarılı bir yol izleyen Dotello, bulmaca oyunları ve eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan herkesin deneyebileceği bir oyun. Büyük küçük herkes Dotello'yu oynayabilir.