Dotster 1.9 (ios)

Dotster

1.9
Dotster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dotster, popüler bulmaca oyunu TwoDots'ı anımsatan çok daha zorlu bir iPhone ve iPad oyunu.

TwoDots oyununu yeni bölümlerini beklemekten sıkıldıysanız oynanış yönünden oldukça benzeyen Dotster oyununu iPhone ve iPad’inize indirmenizi tavsiye ederim. Orijinal oyundan bazı farklılıklar içerse de temelde aynı – eğlenceli oynanışı sunuyor.

Android ve iOS platformunda 5 milyondan fazla indirmeye ulaşan TwoDots oyununun modifiye edilmiş hali diyebileceğim Dotster, iOS tabanlı telefon ve tabletlerde oynanabiliyor ve ücretsiz olarak geliyor. Farklı oyun modları içeren 700’den fazla bölüm ile uzun süreli bir bulmaca oyunu gösteren yapımda renkli noktaları birleştirerek ilerliyorsunuz. Ancak bu sefer işiniz oldukça zor.

Oyunda 7 farklı mod karşımıza çıkıyor. Farklı isimler taşıyan bu modlardan bazılarında belli bir nokta sayısına ulaşmanız, bazılarında belli bir puana ulaşmanız, bazılarında özel hazırlanmış noktaları bulmanız, bazılarında da rakamlar içeren noktaları temizlemeniz gerekiyor. Her biri farklı amaç taşıyan bu modlar oyunda ilerledikçe karşınıza çıkıyor.

Çok basit oynanış sunmasına rağmen bağımlılık yaratan bulmaca oyununda her bölümde amacınız farklı ve oyuna geçmeden nasıl tamamlayacağınız söyleniyor. Oyunu zorlaştıran kısım ise “sınır”. Bazı bölümlerde hareket sınırınız var ve görevi tamamlamak için son derece yavaş ilerlemeniz gerekiyor. Bazı bölümlerde de zaman sınırı koyulmuş. Verilen süreyi aşmadan noktaları bağlamanız isteniyor.

TwoDots, Dots oyunlarını beğendiyseniz lakin yeni bölümlerin gelmemesinden şikayet ediyorsanız güncelleme gelene kadar bu oyun işinizi görecektir.

YORUMLAR