Döviz ve Altın Alarm 2.0 (ios)

Döviz ve Altın Alarm

2.0
Döviz ve Altın Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Döviz ve Altın Alarm, altın ve döviz kurlarının istediğiniz seviyeye ulaştığını size bildiren yararlı bir iOS finans uygulaması.

Döviz ve Altın Alarm, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde hem altın hem de döviz fiyatlarını en fazla 5 fakika gecikme ile canlı olarak takip etmenizi sağlayan yararlı bir iOS finans uygulaması.

Çok altınınız ve bozdurmak istiyorsunuz ama altın bir türlü istediğiniz değere yükselmiyor mu? Döviz ve Altın Alarm uygulaması sayesinde sürekli takip ederek zaman kaybetmenize gerek kalmıyor. Uygulama üzerinde alarm kurarak altını satmak istediğiniz tutarı girerek, eğer altın o tutara gelirse uygulama tarafından uyarılıyorsunuz. Yani altını takip etmeyi bırakarak farklı işler yaparken, aynı zamanda altının istediğiniz fiyata geldiğinde haberiniz olabiliyor. Aynı işlemi 70'den fazla döviz kuru için de yapabilmek mümkün.

Serbest piyasa altın ve döviz fiyatlarını sunan uygulama, Merkez Bankası, Akbank, Halkbank, Vakıfbank, İş Bank, Finansbank ve diğer diğer bankaların güncel döviz kurlarını da görebilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanarak sınırsız sayıda alarm kurabilmek mümkün. Yani çeyrek altın fiyatı için 150, 151, 152, 153 vb. gibi değerlerin her biri için farklı alarm kurarak, küçük altının fiyatı bu değerlere ulaştığında haberdar oluyorsunuz. Bu arada örnekteki rakamı kafadan attım. Küçük altının fiyatı şu an bir miktar daha yukarıda.

Canlı olarak altın ve döviz kurlarını takip etmeniz gerekiyorsa, Döviz ve Altın Alarm uygulamasını ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize kurup mutlaka deneyin derim. Memnun kalırsanız düzenli olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR