Döviz ve Altın Çevirici 1.3 (ios)

Döviz ve Altın Çevirici

1.3
Döviz ve Altın Çevirici
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Döviz ve Altın Çevirici, altın fiyatları ile döviz kurları arasında hızlı ve kolayca çeviri işlemleri yapabilmenizi sağlayan yararlı bir iOS finans uygulaması.

Döviz ve Altın Çevirici, adından da oldukça net şekilde anlayacağınız üzere altın fiyatları ve döviz kurları arasında dönüştürme işlemleri yapmanızı sağlayan, modern ve şık tasarıma sahip ücretsiz bir iOS finans uygulaması.

Tüm altın türlerini ve 70'den fazla döviz kurunu çapraz sorgulama yapma imkanı sunan Döviz ve Altın Çevirici, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde bu amaçla kullanabileceğiniz en başarılı uygulama diyebilirim.

İşlevlerini başarıyla yerine getiren uygulama, şık tasarımı sayesinde de gözlere de hitap ettiği için pek çok kullanıcısının beğenisini kazanmış durumda. iOS versiyonu dışında Android versiyonu da bulunan uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise yapılan işlemleri kaydedebiliyor olmanız. Böylece gün içerisinde sık sık çevirme işlemi yaptıysanız, önceki dönüştürme işlemlerini de görebiliyorsunuz. Bu sayede herhangi bir hata durumunda geri dönüşünüz daha kolay oluyor.

Canlı olarak serbest piyasa fiyat ve kurlarını takip eden Döviz ve Altın Çevirici, sizin de hem fiyatlardan hem de kurlardan haberiniz olmasını sağlıyor. Eğer bu tür bir altın ve döviz dönüştürme uygulamasını ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Döviz ve Altın Çevirici uygulamasını ücretsiz indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR