Down The Mountain 1.1.0 (ios)

Down The Mountain

Down The Mountain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Down The Mountain, boş vakitlerin ve kısa molaların favori beceri oyunları arasına girmeye aday.

Down The Mountain, beceri oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Kaliteli grafikleri ve ekrana kilitleyen oyun atmosferiyle akıllarımızda olumlu bir izlenim bırakan Down The Mountain, reflekslerine güvenen oyunseverleri benzersiz bir deneyime davet ediyor. Oyundaki temel amacımız tepeden aşağıya doğru inmeye çalışan büyükbaş hayvan karakterimizi engellere çarptrımadan hedef noktaya ulaştırmak.

Amacımız her ne kadar basitmiş gibi görünse de oyun sırasında karşılaştığımız engeller işimizi epey zorlaştırıyor. Buna ek olarak oyunda sadece engelleri aşmaya değil aynı zamanda karşımıza çıkan altınları da toplamaya çalışıyoruz.

Down The Mountain bünyesinde 200 görev barındırıyor. Tahmin edebildiğiniz gibi bunlar koalydan zora ilerleyecek şekilde tasarlanmış. Sergilediğimiz performansa göre kazandığımız ödüller de işin kaymağı.

Genel olarak keyif veren bir oyun olarak tanımlayabileceğimiz Down The Mountain, ekrana basit tıklamalar yaparak oynayabilecekleri türden beceri oyunlarına ilgi duyanların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR