Downwell 1.0.2 (ios)

Downwell

Downwell
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    Devolver Digital

Downwell retro tarza sahip olan bir mobil aksiyon oyunudur

Downwell bize eskiden televizyonlarımıza bağladığımız atarilerde oynadığımız eğlenceli oyunları hatırlatan bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz retro tarzda bir oyun olan Downwell'de derin ve karanlık bir kuyaya inerek görülmemiş hazineleri bulmaya çalışan genç bir kahramanı kontrol ediyoruz. Kahramanımız bu iş için kuyuya atlıyor ve bilinmeyen derinlikleri keşfetmeye başlıyor. Biz de ona kırmızı mücevherleri bulması için yardımcı oluyoruz. Fakat bu kuyunun derinliklerinde bizi farklı tehlikeler bekliyor. Çeşitli canavarlarla savaşacağımız oyunda temel silahımız ise tabanlarında sliahlar yer alan botlarımız.

Downwell'de dikey bir şekilde aşağı inerken kahramanımız botlarının altındaki silahları kullanarak düşmanlarına ateş ediyor ve onları yok ediyor. Ayrıca botlarımızı yolumuzu tıkayan taşları yok etmek için de kullanıyoruz. Botlarımızla ateş etmek için zıplamamız yeterli. Oyun boyunca farklı silahları keşfederek kullanabilmekteyiz. Botlarımızın sahip olduğu pil ömrü bir zıplayışta ne kadar çok ateş edebileceğimizi belirliyor.

Downwell kolay bir şekilde oynanaybiliyor. Oyun eski oyunların retro eğlencesini mobil cihazlarımıza taşımakta.

YORUMLAR