Downy Inn 1.2.7 (ios)

Downy Inn

Downy Inn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Zencat Gaming

Sevimli panda karakteri ile restoran yöneticiliği yapabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Mobil oyunlar arasında simülasyon kategorisinde kendisine yer bulan ve binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan Downy Inn, çalışanlarının ve müşterilerinin farklı hayvanlardan oluştuğu bir restoranı yönetebileceğiniz sıra dışı bir oyundur.

Etkileyici grafikler ve keyif verici müzikler ile donatılan bu oyunda yapmanız gereken, başrolde bulunan bir panda karakteri ile restoran yöneticiliği yapmak ve dünyaca ünlü yemekler pişirerek çok sayıda müşteriye ulaşmaktır. Restorandaki tüm eşyaları istediğiniz gibi yerleştirebilir ve seviye atladıkça farklı eşyalar satın alabilirsiniz. Sürükleyici özelliği ve ilginç tasarımı ile farklı bir deneyim sizleri bekliyor.

Oyun içerisinde dünya mutfağına ait 100’den fazla yemek tarifi yer almaktadır. Aşçılara bu yemekleri yaptırarak müşterilerinizi memnun etmeli ve para kazanarak sonraki bölümlerin kilidini açmalısınız. Çeşitli sebze ve meyve bahçelerinden taze ürün temin edebilir ve daha kaliteli yemekler pişirebilirsiniz.

Android ve İOS sürümleri ile her iki platformdan da rahatlıkla oynayabileceğiniz ve ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz Downy Inn, geniş oyuncu kitlesi ve stres giderici özelliği ile oldukça popüler bir restoran oyunu olarak dikkat çekiyor.

YORUMLAR