Dr. Driving 1.03 (ios)

Dr. Driving

Dr. Driving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    15,858

  • Üretici

    SUD Inc.

Dr. Driving, iPhone, iPad ve iPod touch'ınız ile oynayabileceğiniz zorlu ve eğlenceli bir yarış oyunu.

Dr. Driving, Dr. Parking serisinin en hızlı ve en görsel versiyonu halinde geri döndü! Dr. Driving ile sürüş keyfine hayran kalacaksınız.

Oyunda aracınızı mümkün olduğunca hızlı sürerek kazanabildiğiniz kadar para kazanmanız gereken 6 farklı bölüm bulunmakta. Speed, Speed Parking, Highway, Drift, Fuel Efficiency ve VIP Escort bölümlerinde, size verilen görevleri yerine getirirken kazandığınız paralarla ister aracınızı onarabilir, isterseniz kendinize yeni bir araç alabilirsiniz.

Dr. Driving, zevkinize göre seçebileceğiniz ve istediğinizde değiştirebileceğiniz 13 araç seçeneği mevcut. Tüm dikiz aynalarını kullanarak oyunu daha da eğlenceli hale getiren Dr. Driving, ekranda yer alan direksiyon, fren pedalı ve gaz pedalı da farklı bir sürüş keyfi yaşamanıza olanak sağlıyor.

Dr. Driving'e Facebook ID’nizle giriş yaparatığınızda hesabınıza otomatik olarak atılan 100 altını aracınız için kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Google+ hesabınızla online liderler ve başarılar tablosuna ulaşabiliyor ve skorlarınızı Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Bu eğlenceli oyunu oynamak için daha fazla vakit kaybetmden direksiyon başındaki yerinizi almanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR