Dr. Panda's Restaurant 2 1.2 (ios)

Dr. Panda's Restaurant 2

1.2
Dr. Panda's Restaurant 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Panda's Restaurant 2, eğlenceli ve sevimli atmosferiyle dikkat çeken bir restoran işletme oyunu.

Dr. Panda's Restaurant 2, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımızda oyunayabileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda adeta gerçekten bir restoran işletiyormuş hissine kapılabilirsiniz. Elbette oyunun atmosferi sert bir gerçeklikten ziyade eğlence ve mizah üzerine kurulu.

Herhangi bir konuya değinmeden önce belirtmem gerekiyor ki bu oyun her ne kadar ufak yaştaki oyunseverlere hitap ediyor gibi görünse de aslında bu tarz oyunlar oynamaktan hoşlanan her kesime hitap ediyor. Oyundaki grafikler ve modellemeler de oyunun eğlenceli atmosferine katkıda bulunuyor. Sevimli görünen hayvanlarla aynı mutfakta bulunuyor ve birlikte yemek yapıyoruz.

Oyunda yemek yapmak için kullanabileceğimiz 20'den fazla yiyecek bulunuyor. Bunları farklı kombinasyonlarla bir araya getirerek sipariş edilen yemekleri hazırlamaya çalışıyoruz. Oyunun bana kalırsa en keyifli yanı herhangi bir süre veya puan limitine sahip olmaması. Bu oyuncuların daha rahat bir şekilde oynamalarını sağlıyor ve onları germiyor. Bu da oyunun saf eğlence üzerine kurulu olduğunun en büyük kanıtlarından biri.

Dr. Panda's Restaurant 2 genel olarak epey eğlenceli ve oynaması keyifli bir oyun. Eğer siz de bu kategoride yer alan oyunlardan keyif alıyorsanız bu seçeneğe mutlaka göz atmalısınız.