Dr. Parking 4 1.01 (ios)

Dr. Parking 4

Dr. Parking 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Parking 4, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz en gerçekçi araba park etme simülasyonu.

Dr. Parking 4, iPhone ve iPad’inizde ücretsiz oynayabileceğiniz gerçeğe en yakın araba park etme oyunu diyebilirim. Gerçek park etme deneyimi yaşatmasının dışında detaylı hazırlandığı her halinden belli olan kaliteli görselleri ve ufak boyutluyla dikkat çeken oyunun önceki serilerindeki başarı sürüyor.

iOS cihazlarınızda para vermeden sonuna kadar gidebileceğiniz kaliteli bir araba park etme simülasyonu arıyorsanız Dr. Parking 4 ile kesinlikle tanışmalısınız. Oyuna ilk giriş yaptığınızda benzerlerinden farklı olmadığını düşünebilirsiniz ancak ilk bölüme başladığınızda bu düşüncenizi kafanızdan sileceğinize eminim. Oyunda dikiz aynası, direksiyonun değiştirilebilmesi gibi pek çok detay var.

Oyuna geçecek olursam; ilk etapta tahmin edeceğiniz üzere pratik yapabileceğiniz bir alanda başlıyorsunuz ve saniye sürmeden arabanızı rahatlıkla park noktasına getirip eğitim bölümünü tamamlıyorsunuz. Bu bölümden sonra araba park etmenin yetenek isteyen bir şey olduğunu anlayabilmeniz açısından bölümler zorlaştırılmış şekilde karşınıza çıkıyor. Örneğin; tek bölümde arabanızı üç farklı park noktasına kusursuzca park etmeniz gerekiyor. Tabii ki park noktasına ulaşana dek arabanızın köşesini en ufak bir şekilde çizdirmeniz durumunda sil baştan başlıyorsunuz.

Gerçekçiliği artırmak adına hız limitinin olduğu oyunda seviye atladıkça garajdan yeni arabalar seçebiliyorsunuz. Başta aldığınız arabayla oyunu bitirme şansına sahip olmadığınızı söyliyim.

YORUMLAR