Drag'n'Boom 1.0.2 (ios)

Drag'n'Boom

Drag'n'Boom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    ANKAMA GAMES

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Drag'n'Boom mobil oyunu, yavru bir ejderha ile soluksuz bir maceraya atılacağınız eğlenceli bir ilerlemeli oyundur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Drag’n’Boom mobil oyunu, oldukça yaramaz olan yavru bir ejderhayı kontrol edeceğiniz ve bölüm bölüm ilerleyen son derece keyifli bir macera oyunudur.

Drag’n’Boom mobil oyununda göze ilk çarpan detay kuşkusuz oyunun akıcılığı ve kaliteli grafikler. Oldukça hızlı cereyan eden oyunda çok eğleneceğiniz garanti ediliyor. Haylaz mı haylaz bir yavru ejderhaya yön vereceğiniz oyunda onunla beraber yaramazlık yapıyor gibi hissedeceksiniz kendinizi.

Oyunun kontrol butonları da akıcılığa uygun dizayn edilmiş durumda. Sol bölümde yön tuşları yer alırken, sağ bölümde ise ateş püskürme seçenekleri yer alıyor. Ortalığı ateşe vereceğiniz Drag’n’Boom mobil oyununda 50 kadar bölüm yer alıyor ancak güncellemelerle birlikte bu sayının artması mümkün. Kullanıcılardan da oldukça olumlu geri dönüşler alan Drag’n’Boom mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR