Dragon Ball Z Dokkan Battle 1.1.1 (ios)

Dragon Ball Z Dokkan Battle

Dragon Ball Z Dokkan Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Ball Z Dokkan Battle mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Dragon Ball oyunudur

Dragon Ball Z Dokkan Battle eğer nerede olursanız olun zamanınızı bir Dragon Ball oyunu oynayarak daha keyifli hale getirmek isterseniz oynayabileceğiniz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dragon Ball Z Dokkan Battle'da Dragon Ball Z evrenine konuk olarak kendi maceramıza atılıyoruz. Oyunda bir zaman yolculuğu hikayesi konu alınıyor. Hikaye Trunk'ın zaman makinasına atlamasıyla başlıyor. Yolculuk başladıktan sonra zaman makinasında beklenmedik bir arıza çıkıyor ve zaman makinası kaza yapıyor. Sonuçta kahramanlarımız Dragon Ball dünyasının kaosa sürüklenmiş bir gezegende kendilerini buluyor. Biz de oyunda bu komplonun arkasında kimler olduğunu bulmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken karşımıza Dragon Ball evreninin en azılı düşmanları çıkıyor. Onlara cevap vermek için kendi kahraman takımımızı kuruyoruz ve savaş alanına çıkıyoruz.

Dragon Ball Z Dokkan Battle'da kahramanlarımızı Drangon Ball evrenindeki favori kahramanlarımız arasından seçebiliyoruz. Takımımızı oluşturduktan sonra çıktığımız arenalarda Ki kürelerini kullanarak savaşıyoruz. Düşmanımıza saldırmak için Ki kürelerine dokunmamız yeterli. Aynı renge sahip olan ve birbirleriyle bağlantılı olan Ki kürelerine dokunduğumuzda düşmanımıza daha çok hasar verebiliyoruz.

Dragon Ball Z Dokkan Battle'da takımımızdaki kahramanların birbiriyle uyumu savaşlarda kullanabileceğimiz özel yeteneklerin aktifleşmesini sağlıyor. Dragon Ball Z Dokkan Battle basit bir şekilde oynanabiliyor.

YORUMLAR