Dragon Blaze 1.0.6 (ios)

Dragon Blaze

Dragon Blaze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gamevil iOS cihazları için iddialı bir RPG ile oyunseverlerin ilgisini çekecek bir çalışmaya imza atıyor.

Mobil oyunlar üzerinden rol yapma oyunları oynamak istiyorsanız büyük ihtimalle ingilizceye çevirilmemiş birçok oyunun Uzak Doğu'da kaldığına üzüleceksiniz. Buna bir nokta koymak isteyen Gamevil İngilizce olarak da çıkardığı bir oyun ile Zenonia serisinden çok daha iddialı bir çalışma ile karşımızda. Dragon Blaze isimli bu oyun, bugüne kadar benzerlerinin gerçekleştiremediği eşsiz seçeneklerle geliyor. JRPG dinamiklerine daha yakın ve daha az aksiyon içeren bu oyun başarılı oyun görselleriyle ciddi bir şekilde dikkat çekiyor.

Co-op olarak 4 arkadaşın birlikte oynayabildiği bu oyunda büyük canavarlara karşı birlikte bir raid takımı oluşturup farklı özelliklerle arkadaşlarınızı bir araya getirip her birinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte chat opsiyonları bulunduran oyunda planlı saldırı ve oyun saati belirleme gibi interaktif seçenekleriniz de var.

iPhone ve iPad cihazlarınız için hazırlanmış olan Dragon Blaze isimli bu oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. Herhangi bir bedel ödemeksizin başlangıç bölümlerini oynayıp tadınız çıkartma şansınız varken devamı için sunulan senaryo paketleri için uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

YORUMLAR