Dragon Hills 1.0.0 (ios)

Dragon Hills

Dragon Hills
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Hills türünün en iyi örnekleri arasında yer alan bir sonsuz koşu oyunudur

Dragon Hills kısa süre içerisinde bağımlılık yapan ve mobil cihazınızı saatlerce elinizden bırakamamanıza neden olan bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Dragon Hills'in hikayesi klasik bir kulede tutsak kalmış prenses hikayesi gibi başlıyor. Prensesimiz kulenin tepesine çıkarak çığlık çığlığa yardım istiyor. Fakat işler pek de beklediği gibi gitmiyor. Prensesin çığlıkları yakışıklı prensler yerine haydıtları kuleye çekiyor ve haydutlar kuledeki hazineleri kaşla göz arasında kaçırıyorlar. Prensesimiz de artık prenslerden hayır gelmeyeceğini anlayınca ejderhasına atlıyor ve haydutların peşine düşüyor.

Dragon Hills'in oynanışı oldukça basit. Oyun hızlı ve heyecanlı bir şekilde oynanabilmekte. Kahramanımız olan prenses ejderha sırtındayken yapmamız gereken karşımıza çıkan engellerden kaçmak, haydutları yakalamak ve altınları toplamak. Ejderhamızın karşısına kazıklı duvarlar ve lav gölleri gibi farklı engeller çıkıyor. Bu engelleri atlatmak için toprağı kazarak yer altına dalabiliyoruz ve sonrasında yukarıya doğru zıplayabiliyoruz. Parmağımızı ekranda basılı tuttuğumuzda ejderhamız toprağın altına giriyor ve bıraktığımızda yükselmeye başlıyor. Ne kadar çok derine inersek o kadar çok yükseğe sıçrayabiliyoruz.

Dragon Hills'un grafikleri oldukça canlı ve renkli. Karakter animasyonlarının da bu kaliteyi koruduğu oyun iOS cihazınızda oynayabileceğiniz en eğlenceli sonsuz koşu oyunlarından biri.