DRAGON SLAYER 1.0.1 (ios)

DRAGON SLAYER

DRAGON SLAYER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    151

  • Üretici

    Glu Mobile

Dragon Slayer ücretsiz olarak oynanabilen bir iOS oyunudur

Dragon Slayer büyünün ve ejderhaların hakim olduğu fantastik bir dünyada geçen bir ejderha avlama oyunudur. 

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz iOS oyunu Dragon Slayers adlı bir ejderha avlama ekibinin hikayesini konu alıyor. Bu ekibin bir üyesi olarak göreve çağrılıyoruz ve devasa boyutlardaki ejderhalarla savaşmak ve mağlup etmek için yola koyuluyoruz.

Birçok farklı tipte ve özellikte ejderha ile yüzleşeceğimiz heyecan dolu oyunda ejderhalar karşısındaki silahımız büyü gücümüzdür. Büyü gücümüzü hem saldırmak hem de savunmak için kullanabiliyoruz. Savaştığımız ejderhanın saldırı şekline göre belirleyeceğimiz defansif büyüler ve ejderhanın zayıf yönlerine uygun saldırmamızı gerektiren saldırı büyüleri oyuna stratejik bir hava katıyor ve oyunun heyecanını arttırıyor.

Dragon Slayer'da kahramanımıza büyülü kıyafetler ve zırhlar giydirebiliyoruz. Bize ek koruma ve saldırı gücü kazandıran bu kıyafetler ile oyun daha sürükleyici bir hal alıyor. Oyunun en güçlü yönü ise mobil oyunların sınırlarını zorlayan grafikleri. Eğer fantastik hikayeleri, aksiyonu ve gelişmiş grafikleri seviyorsanız Dragon Slayer'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR