Dragonbolt Vanguard

Dragonbolt Vanguard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragonbolt Vanguard, iPhone ve iPad'de oynanabilen strateji rol yapma oyunu.

Dragonbolt Vanguard, karakterlerin piksellerini saydığımız strateji ağırlıklı bir rol yapma oyunu. Grafikten ziyade oynanışa önem verenlerin keyif alarak oynayacağını düşündüğüm rpg oyununda zeplinle bir krallıktan diğer krallığa geçiyor, Notreheim imparatorluğunun karanlık yüzünü ve sırlarla dolu dünyayı keşfe çıkıyoruz.

Mini görünümde 100’e yakın eşsiz yeteneğe, özelliklere sahip karakterin yer aldığı rpg oyununda PvP arena ve senaryo modu seçeneğimiz var. PvP arena, adından da tahmin edeceğiniz üzere diğer oyuncuların ordusuyla savaştığınız, zaferle ayrılırsanız karşılığında altın veya başka değerli şeyler kazandığınız hızlı mod. Senaryo modu, içerisinde birçok zorlu bölüm içerdiğinden başında saatlerinizi harcasanız da kolay kolay bitiremeyeceğiniz bir mod. İki mod da oyunun başında açık. Bu iki modu bitirmeyi başarırsanız kilitli modu açıyorsunuz.

RPG oyunlarının çoğunda olan seviye sistemi Dragonbolt Vanguard’da da mevcut. Savaştıkça karakterinizin savunma, saldırı, hız ve sağlığı iyileşiyor, güçleniyor, daha etkili silahlarla donatabiliyorsunuz. Oynanışa geçecek olursam; 12x12 alanda bir yanda sizin diğer yanda düşmanınızın adamları var. Saldırmak için karakterinizi tutup çekerek düşmanın karşısına getiriyorsunuz. Bu noktada karşılıklı kapışmalarını izliyorsunuz. Evet, karakterlerin kontrolü tamamen sizde değil. Bu yüzden savaşa girmeden karakterlerinizi iyi seçmelisiniz.

YORUMLAR