Dragon's Lore

Dragon's Lore
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon's Lore, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu bir şekil eşleştirme oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu bir şekil eşleştirme oyunu olan Dragon's Lore, tamamen Japon mitolojisinden esinlenerek hazırlanmıştır.

Oyunda amacımız birbiriyle aynı renkte olan en az üç kübü eşleştirmek ve oyun ekranında yer alan blokların tamamını temizlemektir. Oyun ekranında yer alan tüm blokları eşleştirerek, oyun ekranını temizleyebildiğimiz taktirde bir sonraki bölümlere geçmeye hak kazanıyoruz.

Oyun içerisinde oynayabileceğimiz farklı 200 adet birbirinden zorlu bölüm bulunmakta ve her bölüm sonunda oynadığımız oyun moduna göre bizleri bekleyen yenilikler yer alıyor.

Ayrıca hikaye moduda dahil olmak üzere oyun içerisinde tek kişilik olarak oynanabilecek olan dört farklı oyun modu bizleri bekliyor.

Klasik üçlü eşleştirme oyunlarından sıkıldıysanız ve sizlere birçok yenilik sunan gelişmiş bir eşleştirme oyunu arıyorsanız Dragon's Lore'u mutlaka denemelisiniz.

Dragon's Lore Özellikleri:

  • Tek kişilik farklı 4 oyun modu
  • HotSeat modu
  • Oynanabilir farklı 200 bölüm
  • Hikaye modu ve geliştirme sistemi

YORUMLAR