Dramatic Black & White 2.12 (ios)

Dramatic Black & White

Dramatic Black & White
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dramatic Black & White uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca siyah beyaz ışıklandırılmış fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Dramatic Black & White uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz siyah beyaz fotoğraf yaratma uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğunu söylemek mümkün. Her ne kadar ücretsiz olmasa da uygulamanın yüksek kalitede sonuçlar vermesi nedeniyle satın almaya değeceğini söyleyebilirim.

Pek çok diğer uygulama gibi binlerce çeşit filtre ve düzenleme seçeneği barındırmayan uygulama, temel olarak fotoğraflara en güzel siyah beyaz görünümü vermek için kullanılıyor. Zira bunu gerçekleştirebilmek için çektiğiniz fotoğrafın kontrast ve ışık ayarlarını düzenleyebiliyor, şekli ve dokusu üzerinde düzenlemeler yapabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde kullanabileceğiniz üç adet farklı tarz yer alıyor ve bunlar klasik siyah beyaz, kızılötesi ve dramatik siyah beyaz olarak belirlenmişler. Zira her birinin kendine özgü oldukça güzel görünümleri olduğunu siz de farkedeceksiniz. Düzenlenen ve filtrelenen fotoğrafların herhangi bir şekilde kalite kaybına uğramaması da uygulamanın avantajlı yanları arasında yer alıyor.

Fotoğrafınız üzerine yerleştirdiğiniz ışık kaynaklarının dinamik olarak konumlandırılabilmeleri sayesinde anlık sonuçları almak da mümkün. Tüm fotoğraf yerine sadece belli objeler üzerinde yerleşimler gerçekleştirmek isterseniz bu konuda da Dramatic Black & White'tan faydalanabilirsiniz.

Siyah beyaz fotoğraf meraklılarının beğenerek kullanacakları bir uygulama olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR