Drawn: The Painted Tower

Drawn: The Painted Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Bulmaca ve macera türlerini bir araya getiren Drawn: The Painted Tower, point and click tarzında oynanan farklı ve etkileyici bir oyun diyebilirim. iOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bu oyun, başarılı Big Fish firması tarafından geliştirilmiş.

Oyunu ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabiliyorsunuz fakat bir yere kadar oynayabiliyorsunuz. Ardından oyunu beğenirseniz, oyun içi satın almadan tam sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

Oyunun konusuna göre karanlık güçlerden kaçan Iris isimli bir prenses var ve bu prensesin çok özel bir yeteneği var. O da yaptığı resimlerin canlanabilmesi. Sizin amacınız da Iris'e ulaşarak onu bu karanlık güçlerden kurtarmak.

Bu amaca ulaşmak içinse pek çok bulmaca çözmeniz gerekiyor. Bu bulmacaların içinde Iris'in yaptığı resimlerin içine girmek de bulunuyor. 70'den fazla mekanın bulunduğu oyunda çeşitli eşyaları toplayarak doğru yerlere yerleştirmeniz gerekiyor.

Oyunda size yardım eden bazı karakterler de var. Bununla birlikte takıldığınız zaman ipucu alma ya da mini oyunu tamamen atlama şansına da sahipsiniz. Etkileyici grafiklere, ses ve müziklere de sahip olan bu bulmaca oyununu herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR