DrawPath

DrawPath
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DrawPath ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan rakiplerinizle kapışabilir, bulmacaları en hızlı şekilde çözerek markaları toplayabilirsiniz.

DrawPath, yerli bir geliştirici olan Masomo tarafından hazırlanmış olan ücretsiz çok oyunculu ve sosyal puzzle oyunları arasında yer alıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyun, bir yandan renkli kutucuklar arasında bir patika çizmenizi beklerken, bir yandan da gerçek insanlara karşı bu heyecanı yaşamanızı sağlıyor. Oldukça temiz bir arayüz ve sade yapısıyla dikkat çeken oyun, yer yer zorlayıcı olabiliyor ve bu nedenle kullanıcılar arasındaki rekabetin de üst düzeyde olduğunu eklemek gerekiyor.

Oyunda hem gerçek paralarla satın alabildiğimiz, hem de Facebook ile giriş yaparak yahut reklamlar izleyerek elde edebildiğimiz markalar mevcut. Bu markaların her oyuna girdiğimizde belli bir miktarını masaya koyuyoruz ve daha sonra kazanan taraf masadakilerin hepsini alıyor. Dolayısıyla esas amacımız markalarımız arttırarak en yüksek marka adedine ulaşmak.

DrawPath’ta bir rakiple karşı karşıya geldiğinizde, tam 10 hamle hakkınız var ve hamlelerinizi yaparak puanlarınızı aldıktan sonra sıra rakibinize geçiyor ve o da 10 hamle yapıyor. Her iki tarafın da 3 tur hakkı mevcut ve taraflardan birisi artık rakibinin kazanma adedinin üzerinde tur kazandığında ve karşı tarafın kazanma umudu kalmadığında masada kalan markaları alarak yoluna devam ediyor.

Oyunda yer alan sohbet sistemi sayesinde bir yandan oyun oynamak, bir yandan da karşıdaki rakibinizle sohbet etmek mümkün. Böylelikle hem rekabeti arttırmak hem de yeni insanlarla tanışmak mümkün oluyor. Oyun esnasında iletişimin kurulabilmesi için 3G veya WiFi üzerinden internet bağlantınız olması gerektiğini de unutmayın.

Yeni bir sosyal puzzle oyunu arayışında olanların kesinlikle denemeden geçmemeleri gerekenler arasında olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR